DOPRAVA ZADARMO NAD 100€ V RÁMCI SR.

Náš príbeh

Sme BALE = BArborka + LEnka, ktoré sa stretli na BALEárskych ostrovoch.

Presne v júni 2021 sa začal písať náš príbeh. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a po pár mesiacoch lockdown šialenstiev sme opustili svoje obývačky a kuchyne. Yes, letíme k moru, Malorka, here we go.

Nečakali by ste to ale, spojili nás naše deti. Detská bezprostrednosť nás neprestane fascinovať. Kým oni stavali hrady z piesku, my sme zdieľali naše životné príbehy. Obe sme hľadali priestor na sebarealizáciu. Bola to pre nás nevyhnutná potreba rovnováhy popri materských radostiach a domácich povinnostiach :)

Jedna po večeroch šila, kreslila, tvorila. Druhá neustále, hoci vždy na krátko, odbiehala k tvorbe komunikačných stratégií, social contentu a online marektingu. Naše kreatívne duše sa na seba rýchlo naladili. Obom sa nám páči minimalizmus, koncept lokálnej tvorby a udržateľnosti. Obe radi podporujeme lokálnu tvorbu a chceli sme sa stať jej súčasťou.

Cesta k prvému detskému ponču a mušelínovým doplnkom bola veľmi spontánna. To čo, jedna z nás pre svoje deti hľadala, druhá pre svoje deti ušila. Tak jednoducho to začalo. Úprimne však priznávame, že prvý rok v časoch neľahkých, nebol tak jednoduchý. Tešíme sa z každého nového kusu, kroku vpred aj negatívnej skúsenosti. Tešíme sa, že spolu tvoríme niečo pekné a zároveň funkčné. Produkty, ktoré by sme si samé radi kúpili s ohľadom na planétu.

Easy to wear Easy to love :)